Blogowanie pod jemiołą

Blogowanie pod jemiołą to akcja, która poprzedza Święta Bożego Narodzenia u blogerów językowo-kulturowych.

Coraz bliżej mamy Święta Bożego Narodzenia! Czas biegnie szybko do przodu, że czasem trudno go dogonić. Po raz trzeci blogerzy językowo – kulturowi z powodzeniem prowadzą akcję przedświąteczną pod nazwą Blogowanie pod Jemiołą. Na czym ona polega? Otóż od 1 do 24 grudnia będą ukazywały się wpisy świąteczne kolejnych blogerów z różnych krajów. Na ten cel stworzony został kalendarz adwentowy ze zdjęciami blogerów w okienkach z konkretną datą. Nie można odkryć wszystkich okienek od razu tylko codziennie klikać na konkretny dzień ze zdjęciem. Tak więc niespodzianka czeka pod każdym dniem. Zobacz jak wygląda nasz wspaniały kalendarz:

Image Map

Ja będę brać udział w akcji po raz pierwszy i przypadła mi data wpisu na 9 grudzień. W moim artykule oprócz opisu świątecznego na temat jarmarków bożonarodzeniowych (niezwykle atrakcyjnych i kolorowych), mających miejsce w Niemczech, będzie również niespodzianka dla moich czytelników. Czekajcie na mój wpis.

Święta kojarzą się z prezentami, więc i u nas w czasie akcji będzie to możliwe. Z okazji naszej akcji ogłoszony będzie konkurs, dzięki któremu będzie można wygrać ciekawą nagrodę.

blogowanie-pod-jemiola

Tak więc niedługo, czyli od 1 grudnia uruchamiamy kalendarz adwentowy. Niestety kalendarz nie jest responsywny, więc może nie działać prawidłowo w telefonie, ale na pełnym ekranie w przeglądarce jak najbardziej. Więcej informacji o konkursie znajdziesz w ostatnim tygodniu listopada na naszym blogu grupowym. Zachęcam Cię gorąco do czytania wszystkich naszych wpisów jemiołowych od 1 do 24 grudnia i zostawiania komentarzy.


Link do blogu grupowego : KLIKNIJ TUTAJ

Obserwujcie nas na FACEBOOKU

Link do GOOGLE PLUS

Link do TWITTER

kopia-bpj-kwadrat-bez-tla

Blogowanie pod jemiołą to akcja, która ma już swoją tradycję. Pomysł z kalendarzem adwentowym jest moim zdaniem bardzo trafny. Warto obserwować naszą akcję.

 

Oto nasi PATRONI MEDIALNI :

Image Map

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*