4 rocznica mojego bloga

4 rocznica mojego bloga o języku niemieckim to lata mojej pracy nad redagowaniem tekstów.

4 rocznica mojego bloga przypada na sierpień 2019 roku. Co się wydarzyło w tym czasie i jak to się wszystko potoczyło?

Prowadzenie bloga jest bardzo pracochłonnym zajęciem, które na pewno w moim przypadku przerodziło się w hobby.  Przez 4 lata opublikowałam 212 wpisów, co podliczając daje średnio 4 wpisy na miesiąc. To zadowalający wynik!

Cały czas staram się przeplatać gramatykę z tematami ogólnymi, czyli: tradycje, aktualne wydarzenia, słownictwo tematyczne.

Przez ostatnie 2 lata publikuję po 2 wpisy na miesiąc. To niezły wynik, zważywszy na fakt, że nie mam dużo wolnego czasu. Każdy blogger ma na początku blogowania dużą werwę i wenę do publikowania wielu treści ale z czasem tempo spada. To też jest normalnym zjawiskiem.

Jakie wpisy cieszyły się największą popularnością przez ostatnie 2 lata?

 

Wpisy tematyczne + ciekawostki:

Popularne drzewa po niemiecku

Język potoczny

Dialekt Jidysz

Nazwy ptaków po niemiecku

Dzień ojca w Niemczech

Wpisy językowe i gramatyczne:

Przydatne słówka i zwroty

Idiomy z sercem w tle

Czasownik GEHEN z przedrostkami

Czasownik KOMMEN z przedrostkami

Dwa rodzajniki w jednym rzeczowniku

Jestem aktywna w mediach społecznościowych. Oto adresy na których jestem:

FACEBOOK

TWITTER

PINTEREST

INSTAGRAM

Co jeszcze udało mi się zrobić:

Można się u mnie na blogu zapisać na darmowe lekcje niemieckiego (dodatkowo wysyłam ćwiczenia i filmy do oglądania).  Zapraszam też na płatne lekcje przez skype.

Darmowe Raporty – stworzyłam kilka darmowych raportów w temacie czasowników niemieckich oraz czasów przeszłych. Można je bezpłatnie pobrać na moim blogu. Jeden z nich jest na stronie startowej a drugi dotyczący czasu przeszłego jest do pobrania: TUTAJ

Wydałam dwa E-Booki na temat czasowników niemieckich (większy zakres niż w darmowym raporcie) oraz opisu człowieka po niemiecku. W razie zainteresowania wysyłam czytelnikom  egzemplarz  (wersja pdf) w promocyjnej cenie.

Należę do BLOGERÓW JĘZYKOWO-KULTUROWYCH oraz do ZBLOGOWANYCH.

Dzięki mojemu blogowi uczę kilka osób za pośrednictwem skype,  piszę recenzje na temat podręczników niemieckich oraz współpracuję z wydawnictwem tworzącym interaktywne podręczniki do nauki niemieckiego. Od ponad roku zajmuję się programowaniem ćwiczeń do nauki języka niemieckiego.

Proszę Was o więcej komentarzy na moim blogu pod konkretnymi wpisami, bo w ten sposób nawiązuje się ciekawe dialogi. Dziękuję za odwiedzanie mojego bloga.

4 rocznica mojego bloga rozpoczyna piąty rok nad ciągłym rozwojem bloga.

®2019 Copyright by Beata Jodel

 

 

2 myśli w temacie “4 rocznica mojego bloga”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*