Blogowanie pod jemiołą

Blogowanie pod jemiołą to akcja, która poprzedza Święta Bożego Narodzenia u blogerów językowo-kulturowych.

Coraz bliżej mamy Święta Bożego Narodzenia! Czas biegnie szybko do przodu, że czasem trudno go dogonić. Po raz trzeci blogerzy językowo – kulturowi z powodzeniem prowadzą akcję przedświąteczną pod nazwą Blogowanie pod Jemiołą. Na czym ona polega? Otóż od 1 do 24 grudnia będą ukazywały się wpisy świąteczne kolejnych blogerów z różnych krajów. Na ten cel stworzony został kalendarz adwentowy ze zdjęciami blogerów w okienkach z konkretną datą. Nie można odkryć wszystkich okienek od razu tylko codziennie klikać na konkretny dzień ze zdjęciem. Tak więc niespodzianka czeka pod każdym dniem. Zobacz jak wygląda nasz wspaniały kalendarz:

Image Map

Ja będę brać udział w akcji po raz pierwszy i przypadła mi data wpisu na 9 grudzień. W moim artykule oprócz opisu świątecznego na temat jarmarków bożonarodzeniowych (niezwykle atrakcyjnych i kolorowych), mających miejsce w Niemczech, będzie również niespodzianka dla moich czytelników. Czekajcie na mój wpis.

Święta kojarzą się z prezentami, więc i u nas w czasie akcji będzie to możliwe. Z okazji naszej akcji ogłoszony będzie konkurs, dzięki któremu będzie można wygrać ciekawą nagrodę.

blogowanie-pod-jemiola

Tak więc niedługo, czyli od 1 grudnia uruchamiamy kalendarz adwentowy. Niestety kalendarz nie jest responsywny, więc może nie działać prawidłowo w telefonie, ale na pełnym ekranie w przeglądarce jak najbardziej. Więcej informacji o konkursie znajdziesz w ostatnim tygodniu listopada na naszym blogu grupowym. Zachęcam Cię gorąco do czytania wszystkich naszych wpisów jemiołowych od 1 do 24 grudnia i zostawiania komentarzy.


Link do blogu grupowego : KLIKNIJ TUTAJ

Obserwujcie nas na FACEBOOKU

Link do GOOGLE PLUS

Link do TWITTER

kopia-bpj-kwadrat-bez-tla

Blogowanie pod jemiołą to akcja, która ma już swoją tradycję. Pomysł z kalendarzem adwentowym jest moim zdaniem bardzo trafny. Warto obserwować naszą akcję.

 

Oto nasi PATRONI MEDIALNI :

Image Map

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*