Co na Blogu

JAK PORUSZAĆ SIĘ NA MOIM BLOGU?

CO MOŻNA TU ZNALEŹĆ?

Blog „Niemiecki w Domu” skierowany jest do osób poszukujących możliwości nauki niemieckiego w zaciszu domowym

Na tym blogu nauczę Cię gramatyki, słówek niemieckich, zwrotów niemieckich, niezbędnych do prowadzenia rozmowy. Znajdziesz tu zarówno podstawy niemieckiego jak i bardziej zaawansowane konstrukcje językowe. Jeśli znasz angielski to będzie Ci łatwiej, ponieważ jest to ta sama rodzina językowa. Wiele wyrazów jest bardzo podobnych, tylko inaczej się wymawia.

Skorzystaj z przygotowanego dla Ciebie DARMOWEGO KURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO (30 lekcji). Kurs jest całkowicie bezpłatny! Otrzymasz go po kliknięciu na POBIERZ DLA SIEBIE RAPORT ZA DARMO z prawej strony. Kurs niemieckiego znajduje się również w zakładce DARMOWE LEKCJE.

Ucząc się w domu nie tracisz czasu ani pieniędzy na dojazdy na kurs. Nie każdy mieszka w dużym mieście, żeby zostać uczestnikiem kursu językowego. Aby poprawić wymowę, możesz skorzystać z lekcji na skype.

Pod każdym moim wpisem jest specjalne miejsce na Twój komentarz. Jeśli masz uwagi do wpisu lub do mojego bloga, zapraszam do komentowania. W ten sposób będę mogła lepiej poznać moich Czytelników czyli Ciebie. W zakładce AUTORKA jest trochę informacji na temat mojej drogi do poznania języka niemieckiego. Jeśli masz jakieś uwagi, nie wahaj się tylko napisz do mnie w komentarzu pod wpisami lub na mój adres mailowy podany w zakładce KONTAKT.

Jeśli masz problem z wymową jakiegoś wyrazu to skopiuj słowo lub całe zdanie do syntezatora mowy a niemiecka Klara przeczyta to prawidłowo : http://www.naturalreaders.com/index.html

 

KWESTIE ORGANIZACYJNE:

Wszystkie treści i prywatne zdjęcia

zamieszczone na blogu htpp://niemieckiwdomu.pl 

są moją własnością i chroni je prawo autorskie.

Kopiowanie oraz przetwarzanie treści oraz moich prywatnych zdjęć

bez mojej wiedzy i zgody surowo zabronione.

Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć bez zgody autora jest niezgodne z polskim prawem!

(ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994r.dz.u.nr. 24, poz. 83).

2015 © Copyright by Beata Jodel

Na blogu zamieszczone są artykuły i zdjęcia lub obrazki,

użyte na potrzeby bloga – źródło wyraźnie podane przy każdym artykule/zdjęciu/obrazku

(jeśli jest to wymagane)

Widoczne na blogu obrazki pochodzą z moich prywatnych zbiorów, z darmowych serwisów zdjęciowych lub bezpłatnych zasobów clipart, zamieszczanych w internecie  

Jak korzystać z mojego bloga:

Po prawej stronie znajdują się KATEGORIE WPISÓW – wystarczy, że klikniesz na tą, która Cię w danym momencie interesuje, a pokażą się wszystkie wpisy dotyczące tego tematu. Jeśli klikniesz na zielony napis NAUKA NIEMIECKIEGO W DOMU lub na HOME z lewej strony u góry to pokażą się kolejne wpisy na moim blogu wg dat (od góry najnowsze). Widoczne są tylko tytuły i nagłówki, ale jeśli klikniesz czytaj dalej to przeczytasz całą treść wpisu.  Po lewej stronie znajdziesz również Kanał RSS z wpisami. Tą drogą możesz również dotrzeć do kolejnych wpisów. Ponadto jest tam także wyszukiwarka, gdzie można wpisać wybrane hasło. Widoczny jest też KALENDARZ, który pokazuje moją aktywność na blogu. Zaznaczone na zielono dni pokazują, kiedy umieszczałam wpisy. Mój Blog jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze.

 

Znajdziesz u mnie ciekawostki na temat życia w Niemczech i moich własnych doświadczeń oraz pojęcia  gramatyczne z wyjaśnieniami. Bez tego nie da się nauczyć języka w dorosłym wieku. Słownictwo w każdym wpisie jest dość bogate.

 

 Zapraszam Cię zatem do przyjemnej lektury mojego bloga

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

BLOG O JĘZYKU NIEMIECKIM. Nauka niemieckiego w domu. Gramatyka niemiecka, teksty o kulturze i zwyczajach niemieckich i materiały do nauki języka. #niemiecki #deutschlernen